Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Za sto vise postova

+35
wampirrica
sweet_edvard's_girl
Ichy
.jekili.
alice the best
Alis Kalen
bella swon
*~Ana Cullen~*
**Isidora**
SanyaTheStar <3
_GaGa_92
>eDwArD's LuLLaBy<
m...ue
**Anchi96**
emmett's girl
Jessica*
Twilight_girl
Edward's spider-monkey
TwA.Ta
Edward`s_lover
I L0vE EdWaRd***
yozza{fairy}
PcElicA M*A*J*A*
Isabell
Twilight_fanpire
Mala looda vampirusha
_NikA_
midnight_sun_girl
Nymphadora Cullen
*Edward's girlfriend*
Rosie
twilight's angel
.MisS.CulleN.
Adm88dp
mandrea94
39 posters

Idi na stranicu : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next

Go down  Poruka [Stranica 25/40]

601Za sto vise postova - Page 25 Empty Re: Za sto vise postova Wed Jun 03, 2009 10:36 am

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

hehehe...bas nisi u TW fazonu...
A mora malo da se razbacujes sa svojim novim rankom!! a? a? a? xd

602Za sto vise postova - Page 25 Empty Re: Za sto vise postova Wed Jun 03, 2009 1:58 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

xexe.... joj... ja cu da se ubijem... deshavaju mi se strashne stvari!

603Za sto vise postova - Page 25 Empty Re: Za sto vise postova Wed Jun 03, 2009 3:15 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

stooo??? sta je bilo??? Sad

604Za sto vise postova - Page 25 Empty Re: Za sto vise postova Wed Jun 03, 2009 4:38 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

da stvarno..cemu takav stav???
mada te razumem,iskreno,sta god da je u pitanju,i meni cesto dodje... SmileSmileSmile

605Za sto vise postova - Page 25 Empty Re: Za sto vise postova Wed Jun 03, 2009 4:57 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

pa zato shto je moja najbolja drugarica ljuta na mene jer,z aboga, misli da se ja lozim na njenu simpatiju, shto je daleko od istine... a josh i moj bivshi decko hoce da ide u istu gimnaziju kao i ja... i imam josh nebrojeno drugih problema...

606Za sto vise postova - Page 25 Empty Re: Za sto vise postova Wed Jun 03, 2009 5:01 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

a u koju gimn hoces?

sve ce biti u redu..samo opushteno..

607Za sto vise postova - Page 25 Empty Re: Za sto vise postova Wed Jun 03, 2009 5:02 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

nadam se... pa idem u 3 beogradsku!

608Za sto vise postova - Page 25 Empty Re: Za sto vise postova Wed Jun 03, 2009 5:05 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

uu extra..moj kum ide tamo,samo bicete suprotna smena,on ce sad u drugu...

609Za sto vise postova - Page 25 Empty Re: Za sto vise postova Wed Jun 03, 2009 5:12 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

a... wow! pa lepo!

610Za sto vise postova - Page 25 Empty Re: Za sto vise postova Wed Jun 03, 2009 5:23 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

eeej...pa bice sve u redu. samo joj objasni da se ne lozis na njega, i daj joj dobre dokaze u koje ce poverovati. a bivsheg ko j*be!

611Za sto vise postova - Page 25 Empty Re: Za sto vise postova Wed Jun 03, 2009 10:16 pm

Alis Kalen

Alis Kalen
Obsessive newbourn

bella swon (citat):
Alis Kalen (citat):Koji ti je omiljeni skolski predmet?

Pa nzm mozda ruski,na njemu nikad nista ne radimo nastavnik nas pusta da radimo sta ocemo i samo pise petice u dnevnik Very Happy Tebi?Za filozofiranje si u pravu,veliki si talenat Very Happy meni svi kazu da ponekad previse filozofiram...E da zaboravila sam ti reci da nam geos predaje onaj sto svira neke udaraljke u drum'n'zez,ali nazalost on je samo zamena i na kraju godine ide...steta super predaje...

Izvini tek sada odgovaram jer nisam videla. Ovih dana morala sam bas kratko da budem na kompu. Ja nemam ruski imam nemacki(mrzim ga i mrzim pesmu "Lorelei").Zar bas toliko filozofiram na forumu? Very Happy Usput kakva ti je to skola? Ocu ja u nju Very Happy

612Za sto vise postova - Page 25 Empty Re: Za sto vise postova Wed Jun 03, 2009 10:42 pm

bella swon

bella swon
Heroic vampire

pa mozda zvuci dobro,ali veruj mi nije!!!nasa hemicarka je teska ludaca,na stolu je nasla imena nekih osmaka (urezana) i trazi da im se ne daju svedocanstva dok ne plate,nenormalna...e oraspolozili ste me i forum i ti i svi drugi,danas sam bas u nekom bezveze raspolozenju... e da a nas rus je jako dobar on je jedini takav,steta sto ih nema vise takvih...ima nesto novo kod tebe?

613Za sto vise postova - Page 25 Empty Re: Za sto vise postova Wed Jun 03, 2009 10:48 pm

Alis Kalen

Alis Kalen
Obsessive newbourn

Juce tj danas mi je bila matura. Moram da dodam da su mi se drugarice poubijale na stiklama Laughing

614Za sto vise postova - Page 25 Empty Re: Za sto vise postova Wed Jun 03, 2009 10:50 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

hahah....tako je bilo i kod mene. izuvali se svi redom. i mene su bolele noge, ali iz principa se nisam izula

615Za sto vise postova - Page 25 Empty Re: Za sto vise postova Wed Jun 03, 2009 10:51 pm

bella swon

bella swon
Heroic vampire

e pa super!!!kako vi to sa 14?ti nisi isla u stiklama?

616Za sto vise postova - Page 25 Empty Re: Za sto vise postova Wed Jun 03, 2009 10:58 pm

Alis Kalen

Alis Kalen
Obsessive newbourn

Ja sam osmi mislim zavrisila sam sada osmi. Koji si ti razred? Ja da idem u stiklama? Ta ti je dobra Laughing Laughing Da je to bio slucaj morali bi da me izvlace iz fontane ispred restorana Laughing

617Za sto vise postova - Page 25 Empty Re: Za sto vise postova Wed Jun 03, 2009 11:02 pm

bella swon

bella swon
Heroic vampire

sedmi...jel ti sad ove godine punis 15?

618Za sto vise postova - Page 25 Empty Re: Za sto vise postova Wed Jun 03, 2009 11:06 pm

Alis Kalen

Alis Kalen
Obsessive newbourn

Da 27.6. Vidis nisam znala da sam starija od tebe.

619Za sto vise postova - Page 25 Empty Re: Za sto vise postova Wed Jun 03, 2009 11:11 pm

Alis Kalen

Alis Kalen
Obsessive newbourn

twilight's angel (citat):hahah....tako je bilo i kod mene. izuvali se svi redom. i mene su bolele noge, ali iz principa se nisam izula

To se mora postovati :-)

620Za sto vise postova - Page 25 Empty Re: Za sto vise postova Wed Jun 03, 2009 11:12 pm

bella swon

bella swon
Heroic vampire

nisam ni ja,ja sam napunila 14 23.2!E Alis,sreco hvala ti,oraspolozila si me(ti najvise,naravno i ovaj forum ima veze s tim),danas sam kao sto sam ti vec rekla sva u tom bezveze raspolozenju... Very Happy Sta ces upisati?

621Za sto vise postova - Page 25 Empty Re: Za sto vise postova Wed Jun 03, 2009 11:19 pm

Alis Kalen

Alis Kalen
Obsessive newbourn

Hvala,hvala. Pa valjda 1,3 ili 5 bg gimnaziju. Valjda sta i moj brat. Aj mi reci sto ti je takvo rspolozenje?

622Za sto vise postova - Page 25 Empty Re: Za sto vise postova Wed Jun 03, 2009 11:21 pm

bella swon

bella swon
Heroic vampire

ma nista,tj. svasta,al ne bi o tome ovako...recimo da sam se "posvadjala" sa osobom do koje mi mnogo stalo...

623Za sto vise postova - Page 25 Empty Re: Za sto vise postova Wed Jun 03, 2009 11:24 pm

Alis Kalen

Alis Kalen
Obsessive newbourn

OK. Skroz razumem. Sta mislis kako ce ti biti u osmom?

624Za sto vise postova - Page 25 Empty Re: Za sto vise postova Wed Jun 03, 2009 11:25 pm

bella swon

bella swon
Heroic vampire

pa nadam se dobro...ti mi reci ti si kroz to vec prosla Very Happy

625Za sto vise postova - Page 25 Empty Re: Za sto vise postova Wed Jun 03, 2009 11:32 pm

Alis Kalen

Alis Kalen
Obsessive newbourn

Pa to ti je zadnja godina ali zapravo i nije nesto drugacije. Svane ti mozda na ekskurziji(moji su polegali po hodniku hotela) mada nekima to ni ne dopre do mozga. Jedna stvar u prvom polugodistu cesta je pojava da se popusti u skoli (i to bas,bas u smislu ucenik sa 5,00 prosekom dobije keca iz hemije popusti).

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 25/40]

Idi na stranicu : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions