Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

MTV Movie Awards...

+23
yozza{fairy}
bella swon
*Jeca*
*~Ana Cullen~*
*Edward's.girl.from.Forks
anchy
SanyaTheStar <3
P. Sawyer
Bella
Twilight_fanpire
EyB forever
Rosie
**Anchi96**
twilight's angel
Twilight_girl
Jessica*
a_n_a
emmett's girl
>eDwArD's LuLLaBy<
Edward's spider-monkey
TwA.Ta
PcElicA M*A*J*A*
_GaGa_92
27 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Next

Go down  Poruka [Stranica 8/13]

176MTV Movie Awards... - Page 8 Empty Re: MTV Movie Awards... Mon Jun 01, 2009 3:17 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

jel ste videli kad je bella ispustila nagradu? xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

177MTV Movie Awards... - Page 8 Empty Re: MTV Movie Awards... Mon Jun 01, 2009 3:27 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

stoke,pustili su proslogodishnju! e jbm ti srbiju!

178MTV Movie Awards... - Page 8 Empty Re: MTV Movie Awards... Mon Jun 01, 2009 3:36 pm

*~Ana Cullen~*

*~Ana Cullen~*
Charming vampire

ha ha ha...koja ispala,a taman se ponadah da cu da gledam kad ono,sipak.. Shocked

179MTV Movie Awards... - Page 8 Empty Re: MTV Movie Awards... Mon Jun 01, 2009 4:37 pm

*Jeca*

*Jeca*
Young newborn

Joj kako je smotana... Uzivela se u lik Belle... Very Happy

180MTV Movie Awards... - Page 8 Empty Re: MTV Movie Awards... Mon Jun 01, 2009 5:05 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

kako ash ima extra frizuru!!! hocu ja!!!

181MTV Movie Awards... - Page 8 Empty Re: MTV Movie Awards... Mon Jun 01, 2009 5:09 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

nije joj bash every day frizura

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

182MTV Movie Awards... - Page 8 Empty Re: MTV Movie Awards... Mon Jun 01, 2009 5:31 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

nije, al bash je mocna... ma svi su swatki!!

183MTV Movie Awards... - Page 8 Empty Re: MTV Movie Awards... Mon Jun 01, 2009 6:10 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

chek, chek. slumdog millionaire nije nishta osvojio????
basssshhhh mi je drago sto su osvojili sve ove nagrade, ali zasluzili su i preostale 3 za koje su nominovani. I love them allll!!!!!!!!!!!!!!!!

184MTV Movie Awards... - Page 8 Empty Re: MTV Movie Awards... Mon Jun 01, 2009 7:57 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

pravi pobednici
zasluzili su to

extra

185MTV Movie Awards... - Page 8 Empty Re: MTV Movie Awards... Mon Jun 01, 2009 8:05 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator


evo za sve koji nisu gledali,twilight na mtv movie awards...

186MTV Movie Awards... - Page 8 Empty Re: MTV Movie Awards... Mon Jun 01, 2009 8:23 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ljudi,mene ce mama verovatno izbaciti iz kuce zbog vristanja i naredice mi da se vishe ne vracam.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

187MTV Movie Awards... - Page 8 Empty Re: MTV Movie Awards... Mon Jun 01, 2009 9:26 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

Owo je takoo COOL....najace je kad su dobili nagadu za poljubac(koju im je urucio presladak Ryan<3)...i ona kao sad ce da ga poljubi i nista...shmrtz.... Sad A Robert je takooo smesan...definitiwno su trijumfovali na dodeli nagrada cheers

188MTV Movie Awards... - Page 8 Empty Re: MTV Movie Awards... Mon Jun 01, 2009 10:39 pm

bella swon

bella swon
Heroic vampire

jadna kristen bila je bas uzbudjen kad je ovako ispustila nagradu... Smile

189MTV Movie Awards... - Page 8 Empty Re: MTV Movie Awards... Tue Jun 02, 2009 12:07 am

TwA.Ta

TwA.Ta
Post thirsty vampire

haha,i ja isto! I onda sam otisla na net i gledala live stream,samo tepih...tepih...covek...tepih,i onda sam otisla na spavanje. Sad gledam Very Happy!

190MTV Movie Awards... - Page 8 Empty Re: MTV Movie Awards... Tue Jun 02, 2009 8:31 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

pa vidi se da je sva xD nervirzna xD jok i ne bi bila gledaj onoliko fanova xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

191MTV Movie Awards... - Page 8 Empty Re: MTV Movie Awards... Tue Jun 02, 2009 9:49 am

yozza{fairy}

yozza{fairy}
Obsessive newbourn

haha, Kristen se baš uživela u ulozi Belle xD Very Happy To je sad pokazala ovde... Smile
Zaista mi je jako drago, osvojili su baš dosta nagrada Smile
A ovi retardi na MTV Adria, pustili MTV Awards od 2008. xD

192MTV Movie Awards... - Page 8 Empty Re: MTV Movie Awards... Tue Jun 02, 2009 12:36 pm

SanyaTheStar <3

SanyaTheStar <3
Post thirsty vampire

TwA.Ta (citat):haha,i ja isto! I onda sam otisla na net i gledala live stream,samo tepih...tepih...covek...tepih,i onda sam otisla na spavanje. Sad gledam Very Happy!
ia ja isto tako xD ali mi se spavalo xD

http://taylorswift-serbia.weebly.com

193MTV Movie Awards... - Page 8 Empty Re: MTV Movie Awards... Tue Jun 02, 2009 1:54 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

svi su mi preslatki...pogotovo kad su primali nagradu za poljubac i kad je kiki ispustila nagradu. Very Happy

"It was just as awkward as I thought it would be." xD

194MTV Movie Awards... - Page 8 Empty Re: MTV Movie Awards... Tue Jun 02, 2009 3:02 pm

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

e ma bash je smotana.......................

a ispala za kisss je aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
mnogo dobra! shes a queen

195MTV Movie Awards... - Page 8 Empty Re: MTV Movie Awards... Tue Jun 02, 2009 3:29 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

rob je bukvalno poplaveo kad ga je ispalila...hahaha...carica Smile

196MTV Movie Awards... - Page 8 Empty Re: MTV Movie Awards... Tue Jun 02, 2009 3:36 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

da, ali jeste li gledali intervju? oni su se tako dogovorili...xD

197MTV Movie Awards... - Page 8 Empty Re: MTV Movie Awards... Tue Jun 02, 2009 4:30 pm

anchy

anchy
Charming vampire

Jao jedva cekam da se skinem sa ovog dial-up interneta,ne mogu da pogledam ni jedan video.Ljudi ja trenutno LOOODIM jer ne mogu nista da gledam dok vi uveliko komentarisete...smrc... Sad not fer uopste...skacem po stolici od nervoze...odustajem...blago vama... Sad

198MTV Movie Awards... - Page 8 Empty Re: MTV Movie Awards... Tue Jun 02, 2009 4:58 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

jaooooo!! pa idi covece u neki internet cafe MORASH DA ODGLEDASH TRAILER MORASHHHHHH! hoces ja da tyi postavim slike ,znaxsh kao slika za slikom? kazi ako hoces;)

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

199MTV Movie Awards... - Page 8 Empty Re: MTV Movie Awards... Tue Jun 02, 2009 5:05 pm

anchy

anchy
Charming vampire

Hocu,hocu,hocu....jao thanks Rosie!!!!Love ya!! MTV Movie Awards... - Page 8 481492

200MTV Movie Awards... - Page 8 Empty Re: MTV Movie Awards... Tue Jun 02, 2009 6:14 pm

Alis Kalen

Alis Kalen
Obsessive newbourn

twilight's angel (citat):svi su mi preslatki...pogotovo kad su primali nagradu za poljubac i kad je kiki ispustila nagradu. Very Happy

"It was just as awkward as I thought it would be." xD

Skroz se slazem,a ta recenica je najbolja Exclamation Exclamation Exclamation lol!

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 8/13]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions