Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

MTV Movie Awards...

+23
yozza{fairy}
bella swon
*Jeca*
*~Ana Cullen~*
*Edward's.girl.from.Forks
anchy
SanyaTheStar <3
P. Sawyer
Bella
Twilight_fanpire
EyB forever
Rosie
**Anchi96**
twilight's angel
Twilight_girl
Jessica*
a_n_a
emmett's girl
>eDwArD's LuLLaBy<
Edward's spider-monkey
TwA.Ta
PcElicA M*A*J*A*
_GaGa_92
27 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next

Go down  Poruka [Stranica 9/13]

201MTV Movie Awards... - Page 9 Empty Re: MTV Movie Awards... Tue Jun 02, 2009 7:17 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

EXTRA
sinoc sam gledala reprizu na mtv sa awardsa
stvarno extra

sto su smesni kada primaju nagradu za best kisss

202MTV Movie Awards... - Page 9 Empty Re: MTV Movie Awards... Tue Jun 02, 2009 7:27 pm

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

jel zna neko kad ce biti repriza na mtv adria?????? zelim da odgledam i na tvu????!!!!

203MTV Movie Awards... - Page 9 Empty Re: MTV Movie Awards... Tue Jun 02, 2009 7:28 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

joj. nemam pojma... !!!
msm da to nece biti...

204MTV Movie Awards... - Page 9 Empty Re: MTV Movie Awards... Tue Jun 02, 2009 7:33 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Pa mora da bude,ja nsm gledala...ali hocuuuu!!!

205MTV Movie Awards... - Page 9 Empty Re: MTV Movie Awards... Tue Jun 02, 2009 8:15 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

anchy (citat):Hocu,hocu,hocu....jao thanks Rosie!!!!Love ya!! MTV Movie Awards... - Page 9 481492

ANCHY JER MOGU DA TI SE UCITAJU VELIKE SLIKE,jer su sve koje aploudujem velike...????? ako en mogu da oh smanujem nekako al nemam zivaca za to;(((???
nema na chemu chovece to je twilight usluga,ne mozes a da ne odgledash trailer,!!! ne mogu da zamislim kako ti je xD<33333

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

206MTV Movie Awards... - Page 9 Empty Re: MTV Movie Awards... Wed Jun 03, 2009 12:01 am

anchy

anchy
Charming vampire

rosie stavljaj kako god znas i umes skinucu nekako....thanks a lot again!reputejsn coming Smile

207MTV Movie Awards... - Page 9 Empty Re: MTV Movie Awards... Wed Jun 03, 2009 7:53 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

covece anchy pogledaj u galeriji josh sinoc sam ti postavila,kazi mi da si videla!!! xDDD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

208MTV Movie Awards... - Page 9 Empty Re: MTV Movie Awards... Wed Jun 03, 2009 10:07 am

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

>eDwArD's LuLLaBy< (citat):jel zna neko kad ce biti repriza na mtv adria?????? zelim da odgledam i na tvu????!!!!

bice verovatno sl. godine

209MTV Movie Awards... - Page 9 Empty Re: MTV Movie Awards... Wed Jun 03, 2009 1:18 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

moj drug je gledao na netu... recice mi koji je to site!

210MTV Movie Awards... - Page 9 Empty Re: MTV Movie Awards... Wed Jun 03, 2009 1:18 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

TwA.Ta (citat):haha,i ja isto! I onda sam otisla na net i gledala live stream,samo tepih...tepih...covek...tepih,i onda sam otisla na spavanje. Sad gledam Very Happy!

gde, twato???? plz mi reci!!!

211MTV Movie Awards... - Page 9 Empty Re: MTV Movie Awards... Wed Jun 03, 2009 1:51 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

jaoooo...odmah javljaj chim saznash! Very Happy

212MTV Movie Awards... - Page 9 Empty Re: MTV Movie Awards... Wed Jun 03, 2009 4:49 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

istog trenutka spider monkey! cim saznas!

213MTV Movie Awards... - Page 9 Empty Re: MTV Movie Awards... Wed Jun 03, 2009 4:50 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

Edward's spider-monkey (citat):
TwA.Ta (citat):haha,i ja isto! I onda sam otisla na net i gledala live stream,samo tepih...tepih...covek...tepih,i onda sam otisla na spavanje. Sad gledam Very Happy!

gde, twato???? plz mi reci!!!
????

214MTV Movie Awards... - Page 9 Empty Re: MTV Movie Awards... Wed Jun 03, 2009 6:47 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

gde ja mogu da opdgledam mtv movie awards na netu?? ajde neka pametna glava da nadje xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

215MTV Movie Awards... - Page 9 Empty Re: MTV Movie Awards... Wed Jun 03, 2009 7:46 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

pa chekamo jubavi da nam neko saopsti... Very Happy

216MTV Movie Awards... - Page 9 Empty Re: MTV Movie Awards... Thu Jun 04, 2009 12:46 am

SanyaTheStar <3

SanyaTheStar <3
Post thirsty vampire

pa, ima verovatno na www.mtv.com
bio je i prenos uzivo, koliko ja znam...

http://taylorswift-serbia.weebly.com

217MTV Movie Awards... - Page 9 Empty Re: MTV Movie Awards... Thu Jun 04, 2009 1:10 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

nadjite vi nama link:) ja sam isla na mtv al nema..

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

218MTV Movie Awards... - Page 9 Empty Re: MTV Movie Awards... Thu Jun 04, 2009 1:38 am

anchy

anchy
Charming vampire

Rosie uspela sam hvala za slicice ODLICNE SU!!!!!!AH MALO MI LAKSE SADA...UH...Ukoliko ne uspem da sredim za bolji net sledeceg meseca bolje i da se ne pojavljujem ovde...samo mi teze kad ne mogu da gledam klipove a ponekad i slike...uzas....ne daj Boze nikom!!!!!

219MTV Movie Awards... - Page 9 Empty Re: MTV Movie Awards... Thu Jun 04, 2009 9:54 am

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

live steam sam ja postavila na forumu, ne znam ko je obrisao temu.....
mogli ste da gledate uživo!

220MTV Movie Awards... - Page 9 Empty Re: MTV Movie Awards... Thu Jun 04, 2009 9:55 am

TwA.Ta

TwA.Ta
Post thirsty vampire

Ma sta nema?! Samo je podeljen u 42 klipa,ali ide zaredom,samo se zavalite,i gledate Very Happy Ja sam odmah prvog ujutro gledala!Jako je dobro,osim onog sto su uradili Eminemu,stoka odvratna,da je jos uvek na drogama,kao pre 4 godine,prebio bi onog pedera,isto kao sto se bezveze potukao sa Mobijem 2oo4. ili koje je bilo ne secam se...

http://www.mtv.com/videos/misc/395471/2009-mtv-movie-awards-the-opener.jhtml#name=features&id=1611658

221MTV Movie Awards... - Page 9 Empty Re: MTV Movie Awards... Thu Jun 04, 2009 12:32 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

hvalaaaa! reputejsn for U!

222MTV Movie Awards... - Page 9 Empty Re: MTV Movie Awards... Thu Jun 04, 2009 2:05 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

eeeeee al nije bilo:O tj nije bilo meni nije hteo da pusti:O

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

223MTV Movie Awards... - Page 9 Empty Re: MTV Movie Awards... Thu Jun 04, 2009 2:38 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

hvaaaaaaaaaaaaala! Very Happy

224MTV Movie Awards... - Page 9 Empty Re: MTV Movie Awards... Thu Jun 04, 2009 5:33 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

Aaaaaaaaaaaaa.......tnx Very Happy Hwala puno-napokon cu da odgledam...owaj pocetak je tako smesan-ahahaha.... Razz

225MTV Movie Awards... - Page 9 Empty Re: MTV Movie Awards... Thu Jun 04, 2009 5:54 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

joj ja sam gledala do 11 klipa ond ami se ugasilo vristala sam i keva je rekla da ce da me ubije. najvishe sam vristala kad je na b.t.preformansu bio jacob xD i naravno sve ostale nagrade xD isterace me iz kuce,gde cu onda ? u mtv sali,na krovu gore da spawam<( xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 9/13]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions