Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

U vezi izlaska knjige...

+25
The.Cold.One
Konstantni Filozof
makica
EyB forever
yozza{fairy}
Mala
misha93
anchy
StamatEma
Jessica*
Kaca&ampEdward
MartinkicA
Twilight_fanpire
~ReNesMeE~
PcElicA M*A*J*A*
>eDwArD's LuLLaBy<
_NikA_
robertmarina
Rosie
eleonor
Edward's spider-monkey
_GaGa_92
TwA.Ta
**Anchi96**
twilight's angel
29 posters

Idi na stranicu : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next

Go down  Poruka [Stranica 14/17]

326U vezi izlaska knjige... - Page 14 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 9:18 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

_GaGa_92 (citat):rekli su da ce dvd izaci uskoro, a da ce sa onog drugog foruma uzeti spisak svih clanova,i oni ce svi prvog dana imati 20 posto popusta...tako da,savetujem vam da se tamo uclanite...
onaj drugi forum ima ime, kao i ovaj. (:
ukoliko si ga zaboravila pogledaj nalepnicu sto si juce dobila. Wink

clanovi foruma Twilight Srbija ce dobiti 25% popusta na DVD izdanje. (:
btw, tvoja profesorka psihologije je mama moderatorke, Glin, kao i veliki fanatik Twilight Sage. ^^[/quote]
znam rekla mi je...ha,carica Smile
i izvini za 4um,nisam tako mislila, nego me je mrzelo da kucam u brzini...znam da forum ima ime,kao i ovaj...lol

327U vezi izlaska knjige... - Page 14 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 9:20 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

U vezi izlaska knjige... - Page 14 Img_3210
evo sam ja,ova u farmerkama i beloj majci sa teksas torbom...

328U vezi izlaska knjige... - Page 14 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 9:47 pm

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

uu pa bilo je veoma lepo, nema sta..steta samo za hlad, ja mislim da bih krepala xD

jel ima jos sta zanimljivo ili da zakljucavam temu, spam je postao nepodnosljiv (a psovanje jos gore ^^) xD

http://www.twilight-serbia.com

329U vezi izlaska knjige... - Page 14 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 9:50 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

U vezi izlaska knjige... - Page 14 IMG_3206


e da. ovo sam ja. u zelenom. a faca je ful.xD
da....bilo je extra na promociji. I liked it veeeery much. i hocu da se cesce vidjam sa twi fans. Very Happy

330U vezi izlaska knjige... - Page 14 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 9:52 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

sorry angel,ali ja te uopste nisam videla.....maybe next time...i mogli bi cesce da se vidjamo...

331U vezi izlaska knjige... - Page 14 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 9:52 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ne zakljucavaj jos. bice tu jos svasta da se kaze. ali ubuduce bez psovanja. Smile

332U vezi izlaska knjige... - Page 14 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 9:55 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

agree,posto nigde drugde ne mozemo da pricamo o promociji,a glupo je da otvaramo temu..

333U vezi izlaska knjige... - Page 14 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 10:01 pm

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

onda pazite na postove Smile))

http://www.twilight-serbia.com

334U vezi izlaska knjige... - Page 14 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 10:01 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

we will...i promise. ^_^

335U vezi izlaska knjige... - Page 14 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 10:13 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

ja cu uciniti sta mogu...twilight angel,dokle si stigla u kvizu?

336U vezi izlaska knjige... - Page 14 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 10:15 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

do 2. runde. ti?

337U vezi izlaska knjige... - Page 14 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 10:17 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

3...eliminisani smo u onom delu kada su tri grupe u isto vreme odgovarale...ja sam htela poster...shmrc...

338U vezi izlaska knjige... - Page 14 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 10:18 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

i ja....ja imam knjigu. tako da sam htela i cd. besplatno. ali dobro.

339U vezi izlaska knjige... - Page 14 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 10:20 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

pa da.sta da se radi...zao mi je sto nisam nikog upoznala sa 4uma...bash smor

340U vezi izlaska knjige... - Page 14 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 10:22 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

i meni je zao. ali sam posle u busu upoznala jednu jovanu koja je bila na promociji.... Very Happy Very Happy Very Happy

341U vezi izlaska knjige... - Page 14 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 10:23 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

ja sam upoznala neke dve ali su sa twilight srbija 4uma i nikog vishe....bzvz,ali dobro,bice prilike...valjda,....

342U vezi izlaska knjige... - Page 14 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 10:25 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

bice naravno....bice jos tw okupljanja... Very Happy

343U vezi izlaska knjige... - Page 14 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 10:27 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

da,a i sad ce raspust pa mozemo da se okupimo i bez razloga...bilo bi lepo Smile

344U vezi izlaska knjige... - Page 14 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 10:27 pm

Konstantni Filozof


Young newborn

ljudi su bili zaista stidljivi i nisu uopste prilazili, sto na prethodna dva okupljanja nije bio slucaj. :S

ja zaista nisam imala vremena da salecem ljude i da se upoznajem, jer sam i ovako imala pregrst posla, ali dogovorili smo se da sledeci put nece biti tako. Wink

345U vezi izlaska knjige... - Page 14 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 10:29 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

pa da,ja sam mislila da posle svega odem i ispitam sve da li je neko sa ovog 4uma i tako,da nadjem angel i ostale koje su rekle da ce biti tu, ali onda je dosta njih otishlo, ja sam dobila suncanicu,danas me ceo dan boli glava ozbiljno,i tako...

346U vezi izlaska knjige... - Page 14 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 10:29 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ja sam u stvari upoznala neke drugarice od moje drugarice.xD
verovatno su svi bili stidljivi zato sto nas je bilo u tolikom broju. jer drugachije je kad negde ima 20 ljudi, a drugachije kad ima 150 i vishe....

bice sledeci put bolje. Very Happy

347U vezi izlaska knjige... - Page 14 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 10:30 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

Konstantni Filozof (citat):ljudi su bili zaista stidljivi i nisu uopste prilazili, sto na prethodna dva okupljanja nije bio slucaj. :S

ja zaista nisam imala vremena da salecem ljude i da se upoznajem, jer sam i ovako imala pregrst posla, ali dogovorili smo se da sledeci put nece biti tako. Wink
p.s.svaka ti cast za promociju,bilo je super,stvarno Smile

348U vezi izlaska knjige... - Page 14 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 10:30 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

agree, agree. Very Happy

349U vezi izlaska knjige... - Page 14 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 11:17 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

pa da...sad cete stalno da se okupljate bez nas koji nismo u bgu...so not fair.;(((((

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

350U vezi izlaska knjige... - Page 14 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 11:27 pm

Konstantni Filozof


Young newborn

thank you. :3
drago nam je da ste se lepo provele. ^^

Rosie (citat):pa da...sad cete stalno da se okupljate bez nas koji nismo u bgu...so not fair.;(((((
bilo je dosta ljudi koji nisu iz beograda, nije uopste daljina problem.

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 14/17]

Idi na stranicu : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Create a forum on Forumotion | Cinema, Movies | Twilight | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions