Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Prevod na srpski-Midnight Sun

+27
a_n_a
sweet_edvard's_girl
cica zlica
.jekili.
.MisS.CulleN.
Zoky93
bella swon
**MiLiChIcA**
SanyaTheStar <3
_GaGa_92
anchy
Twilight_fanpire
Edward's spider-monkey
m...ue
Jessica*
mala bubica
lo0dachA
Makishka
robertmarina
twilight's angel
misha93
*Edward's girlfriend*
>eDwArD's LuLLaBy<
The.Cold.One
Rosie
**Anchi96**
TwA.Ta
31 posters

Idi na stranicu : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18  Next

Go down  Poruka [Stranica 12/18]

276Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 12 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sat Jun 13, 2009 11:34 am

Zoky93


Young newborn

iii ideee lii tooo?! Ja bih rado pomogla, al' nzm bas najbolje eng =))

277Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 12 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sun Jun 14, 2009 1:15 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ljuuuuudi. ja mogu da prevodim. samo mi dajte sta. Very Happy

278Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 12 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sun Jun 14, 2009 2:49 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

angel evo ti od 90 do 115. ja nemama vremena a ne zelim da cekaju:(

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

279Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 12 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sun Jun 14, 2009 9:37 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Roska,stvarno izvini zato sto ja necu moci da prevedem moj deo,mislila sam da cu moci,ali prijemni...sry...

280Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 12 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sun Jun 14, 2009 11:18 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

nema problema dusho i ja imam problema sa skolom pa sve dajem angelu XD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

281Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 12 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Mon Jun 15, 2009 12:07 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Okic Very Happy

282Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 12 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Tue Jun 16, 2009 2:35 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

heeh, ok. bice to gotovo za par dana. Very Happy

283Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 12 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Thu Jun 18, 2009 7:13 pm

robertmarina

robertmarina
Charming vampire

Da li je neko uspeo da otvori MS preko word-a?

284Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 12 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Thu Jun 18, 2009 11:44 pm

misha93

misha93
Obsessive newbourn

Ja nisam, cak nmg ni da selektujem, MS je cini mi se zashticen ili tako neshto... Neutral

285Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 12 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Thu Jun 18, 2009 11:55 pm

robertmarina

robertmarina
Charming vampire

I ja mislim tako ja htela da istampam pa da prevodim posto mi je tako lakse....

286Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 12 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Fri Jun 19, 2009 12:02 am

anchy

anchy
Charming vampire

ja sam iz adobe readera kopirala i samo nalepila u novi word dokument,uspelo mi.posto i ja planiram da stampam kad zavrsimo...

287Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 12 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Fri Jun 19, 2009 12:05 am

robertmarina

robertmarina
Charming vampire

KAko, da li mozes da postavis ?

288Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 12 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Fri Jun 19, 2009 4:53 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ljuuuuudi. moram da ovo uradim. posto od sutra imam obaveze oko univerzijade, moram nekom drugom da prepustim od 90-115 strane....I am reeeeeeeeeeaaaaaaaaaally sorry. volim vas, ali nemam vremena.

289Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 12 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Fri Jun 19, 2009 5:41 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

evo ja. to je moj deo ionako. ja sam na raspustu. ja cu.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

290Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 12 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sat Jun 20, 2009 12:40 am

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

e ljudi sorry za prevod..prevescu sutra...nisam imala vremena...a MS U wordu mozete da otvorite preko google prevodilca!!!Prelako je..Samo treba da stavite ovu adresu
http://www.stepheniemeyer.com/pdf/midnightsun_partial_draft4.pdf u ono prazno ,,prozorce,, i pritisnite ,,prevedi,, mislim da je tako...A on vam izbaci 13 ili 14 ili 15 stranica na srpskom jeziku ali ostale stranice su na engleskom jeziku...pise vam koja je stranica pa mozete lako da kopirate u word sta vam treba i da istampate!!Nadam se da sam pomogla!

291Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 12 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sat Jun 20, 2009 1:13 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

da, ali prevodi u nominativu i ponekad prevod uopste nema smisla...

292Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 12 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sat Jun 20, 2009 8:00 am

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

e pa sada ti nije bitan prevod posto on nece prevesti te tvoje ,,dalje,, straice kao sto su 25 ili 30 ili nasto tako...Prevesce samo prvih 15 cini mi se...

293Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 12 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sat Jun 20, 2009 8:43 am

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Slazem se sa angelom,nekad je prevad mnogo glup i nema veze sa mozgom...msm ja licno ne volim google translate...

294Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 12 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sat Jun 20, 2009 9:59 am

misha93

misha93
Obsessive newbourn

da,da, ali sad trenutno nije poenta u tome kakav je prevod, nego kako da se MS otvori uz Word... Wink

295Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 12 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sat Jun 20, 2009 10:17 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

brate iskopirash iz pdfa u word.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

296Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 12 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sat Jun 20, 2009 10:26 am

misha93

misha93
Obsessive newbourn

jbg. pokushala ali nemoze... Crying or Very sad

297Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 12 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sat Jun 20, 2009 3:29 pm

robertmarina

robertmarina
Charming vampire

i ja sam probala i ne moze. Cak sam probala i sa Cnvertom iz pdf u word tu mi trazi password...

298Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 12 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sat Jun 20, 2009 4:01 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

vidi stvarno ne moze xD al brate stampajte iz pdfa..

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

299Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 12 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sat Jun 20, 2009 4:12 pm

robertmarina

robertmarina
Charming vampire

Ne moze ni tako i to sam probala uopste nema ikonica za print mislim da je tekst zasticen....

300Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 12 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sat Jun 20, 2009 4:15 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

da jeste;((( XD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 12/18]

Idi na stranicu : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions