Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

U vezi izlaska knjige...

+25
The.Cold.One
Konstantni Filozof
makica
EyB forever
yozza{fairy}
Mala
misha93
anchy
StamatEma
Jessica*
Kaca&ampEdward
MartinkicA
Twilight_fanpire
~ReNesMeE~
PcElicA M*A*J*A*
>eDwArD's LuLLaBy<
_NikA_
robertmarina
Rosie
eleonor
Edward's spider-monkey
_GaGa_92
TwA.Ta
**Anchi96**
twilight's angel
29 posters

Idi na stranicu : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Go down  Poruka [Stranica 9/17]

201U vezi izlaska knjige... - Page 9 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 13, 2009 12:39 pm

StamatEma

StamatEma
Young newborn

aaaa upravo držim knjigu u rukama Smile
kupila sam je u EG knjižari kod Starog Merkatora...
Platila sam je 778,00 din, iako na poslednjoj strani piše da je 972,00 verovatno je neki popust...

202U vezi izlaska knjige... - Page 9 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 13, 2009 12:49 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

ja ne zivim u bg-u pa cu verovatno morati da cekam barem 2 nedelje......

203U vezi izlaska knjige... - Page 9 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 13, 2009 12:50 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

ili 7 dana....

204U vezi izlaska knjige... - Page 9 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 13, 2009 12:50 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

a mozda i manje....

205U vezi izlaska knjige... - Page 9 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 13, 2009 1:20 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

DRZIM JE U RUKAMA....AAAA PREDIVNA JE..TAKO JE LEPPAAA!
P.s.ove postove malo pre je stavila moja mladja sestra, posto sam samo istrcala iz kuce i otisla na nbg da kupim knjigu....predivna je i kosta 777,60 kinti SmileSmileSmile

206U vezi izlaska knjige... - Page 9 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 13, 2009 1:51 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

aaaa...hocu ja knjigu......

207U vezi izlaska knjige... - Page 9 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 13, 2009 1:59 pm

Mala


Young newborn

Ево и ја сам сада дошла кући са књигом Smile))

једва чекам да почнем да читам Smile

208U vezi izlaska knjige... - Page 9 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 13, 2009 2:35 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

JAOOOOOOBASH MI JE DRAGO ZBOG VAS!! AJDE SLIKAJTE SVI VASHE PRIMERKE!!Very Happy

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

209U vezi izlaska knjige... - Page 9 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 13, 2009 2:45 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

U vezi izlaska knjige... - Page 9 Image010
aaah zar nije lepa???!!!!!

210U vezi izlaska knjige... - Page 9 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 13, 2009 2:47 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ajajajaj mnogo mi se svidja sto je utisnuta na koricu,moja je obavijena<3:(
kupitju i ja nekada tu iznenadjuje me sto je 700 dinara"OOOO
jaoo robov poster,imam ih 2 a ovaj pored ,drugi je moj omiljeni<333
NARAVNO DA JE LEPA<3333333 BASH MI JE DRAGO,3 samo naslov kvari knjigu:(

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

211U vezi izlaska knjige... - Page 9 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 13, 2009 2:51 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

pa dobro sta da se radi Smile
pa toliko su kostale i prosle knjige,pa su posle pokupele na 860 ili tako neshto,nmg da se bas setim.... Smile
ova iz knjizare je rekla da ce i ova da poskupi,to samo sada!

212U vezi izlaska knjige... - Page 9 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 13, 2009 3:14 pm

Kaca&ampEdward

Kaca&ampEdward
Young newborn

Aaaaaaa...blago vama...hoce li biti knjige u subotu???

213U vezi izlaska knjige... - Page 9 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 13, 2009 4:23 pm

yozza{fairy}

yozza{fairy}
Obsessive newbourn

Super... danas ću malo da pročavrljam po NS-u da vidim jer ima negde da je već stiglo Very Happy mada ne verujem...

214U vezi izlaska knjige... - Page 9 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 13, 2009 4:28 pm

misha93

misha93
Obsessive newbourn

AAAAAAAA, IMAM JEEEEE!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Prelepa je, a bogami i teshka i debela, otpala mi ledja dok sam je nosila u rancu, samo mi je zao, shto sam se zajebala, pa je kupila u Akademiji, platila sam je 972, a EG na starom merkatoru mi je bio blizi, mogla sam da ushtedim.... Sad Ali ipak nea veze,prosto sijam od srece.... sunny

215U vezi izlaska knjige... - Page 9 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 13, 2009 5:46 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

brate mogla si da ustedish...
a brate,verovatno su sve knjige nestale brzinom munje iz svih knjizara u srbiji,verovatno su sviu prodavaci zabezeknuti xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

216U vezi izlaska knjige... - Page 9 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 13, 2009 5:48 pm

misha93

misha93
Obsessive newbourn

e jbg....heheheh, josh nisu.... u Adademiji ih ima tuce, cak i tamo kod one devojke shto naplacuje,ispod pulta.... Laughing

217U vezi izlaska knjige... - Page 9 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 13, 2009 11:26 pm

Mala


Young newborn

хахахаха, ја када сам ушла у продавницу, ондах су ме питали да ли и ја тражим Праскозорје Very Happy
ја сам тамо била око 10:00 а они су већ продали неколико књига Very Happy

218U vezi izlaska knjige... - Page 9 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Thu May 14, 2009 1:11 am

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

a jel ima u mamutu????

219U vezi izlaska knjige... - Page 9 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Thu May 14, 2009 9:16 am

misha93

misha93
Obsessive newbourn

Ja sam prvo otishla u Mamut, i oni mi rekli kao da im je knjiga stigla, ali 'da im nije ushla u sistem' tako da josh nije u prodaji, ali to je bilo juce, moguce da danas prodaji.... Smile

220U vezi izlaska knjige... - Page 9 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Thu May 14, 2009 12:02 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

ma od danas sigurno ima Smile

221U vezi izlaska knjige... - Page 9 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Thu May 14, 2009 1:31 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Da i ja mislim da ce biti danas...mada ja cu je kupiti kad se malo slegne guzva,ionako sam vec citala na eng,ai ne bih sad mogla da je citam,neam vremena...neka prvo kupe oni koji nisu citali na eng....kako ja mislim na druge...xD

222U vezi izlaska knjige... - Page 9 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Thu May 14, 2009 1:42 pm

misha93

misha93
Obsessive newbourn

Uuuuuuuuuu, kako smo velikodushni Laughing Laughing Laughing

223U vezi izlaska knjige... - Page 9 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Thu May 14, 2009 2:55 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Twilight_fanpire (citat):Da i ja mislim da ce biti danas...mada ja cu je kupiti kad se malo slegne guzva,ionako sam vec citala na eng,ai ne bih sad mogla da je citam,neam vremena...neka prvo kupe oni koji nisu citali na eng....kako ja mislim na druge...xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

224U vezi izlaska knjige... - Page 9 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Thu May 14, 2009 3:05 pm

misha93

misha93
Obsessive newbourn

Oooo, evo josh jedne 'dobre dushe' Laughing shta je danas sa svima vama, otkud tolika velikodushnost??? Laughing Laughing Laughing
p.s.shalim se naravno Wink

225U vezi izlaska knjige... - Page 9 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Thu May 14, 2009 3:06 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

pa nije to,nego kad vec imam knjigu na engleskom,a nemam para da dajem sad za bd jer trevbam da torsim pare na sve i svasta ja cu kupiti na sajmu kad bude bila jeftina xD a i nece nikad stici ovde tako da nije bitno:)
samo vi uzivajte<33333

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 9/17]

Idi na stranicu : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions